Урок триваэ 2/3 год, перерва 1/6 год. Скильки хвилин тривають розом 3 уроки и дви таки перерви?

+5
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 12:13
    0
    1) 2,3*3=6,9 год тривають 3 уроки

    2) 1,6*2=3,2 год тривають 2 перерви

    3) 6,9+3,2=10,1 год=10 год 6 хвилин тривають разом