2 игрик плюс 6,1 равно 7,9

+4
Ответы (2)
  1. 11 марта, 12:27
    0
    Zuuaanma. nawjnakauoalkjwh
  2. 11 марта, 13:41
    0
    2 у+6,1=7,9

    2 у=7,9-6,1

    2 у=1,8

    у=1,8/2

    у=0,9