Вычислите: - 7,8-1.3 * (19,6:1,4-20)

+3
Ответы (1)
  1. 18 мая, 03:48
    0
    -7,8-1,3 * (14-20) = - 7,8-1,3 * (-6) = - 7,8+7,8=0