3,712: (7-3,8) + 1,3• (2,74+0,66)

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 21:24
    0
    1) 7-3,8=3,2

    2) 3,712:3,2=1,16

    3) 2,74+0,66=3,4

    4) 1,3*3,4=4,42

    5) 1,16+4,42=5,58