5-23 * (66,6:37) + 0,81:3

+3
Ответы (1)
  1. 29 октября, 04:10
    0
    5-23 * (66,6:37) + 0,81:3=

    =-36,13

    1) 66,6:37=1,8

    2) 23*1,8=41,4

    3) 0,81:3=0,27

    4) 5-41,4=-36,4

    5) - 36,4+0,27=-36,13