A) 0,8-0,3-1,7+0,4-0,5 б) - 0,3:5 + (-4) * (-0,75

+1
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 22:06
    0
    1) 0,8-0,3=0,5

    2) - 0,5 - 1,7 = - 1,2

    3) - 1,2+0,4=-0,8

    4) - 0,8-0,5 = - 1,3

    Ответ: - 1,3