А) y-12y=-6-27

-11=-33

y=-33: (-11)

y=3

+2
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 20:31
    0
    А) у - 12 у = - 6 - 27

    - 11 у = - 33

    у = 33/11

    у = 3