1) (5/6*2 2/5) * 1/3

2) 5/6 * (2 2/5*1/3)

+5
Ответы (1)
  1. 10 марта, 20:28
    0
    1) 110/6*5*3=110/90

    2) 5/6*22/15=5*22/6*15=110/90