Помогите! 8 х+у=-4 х=? у=?

+4
Ответы (1)
  1. 13 июня, 08:17
    0
    8 х + y = - 4

    y = - 8x - 4

    1) X = 1

    y = - 8 - 4 = - 12

    2) X = - 1

    y = 8 - 4 = 4

    Ответ (1; - 12) ; (- 1; 4)