1) 4/15; 9/10 и 11/30 2) 13/72; 43/144 и 5/12

+1
Ответы (1)
  1. 26 января, 06:55
    0
    1) 4/15=8/30

    9/10=27/30

    11/30=11/30

    9/10>11/30>4/15

    2) 43/144=43/144

    13/72=26/144

    5/12=60/144

    5/12>43/144>13/72