Упростите выражение

56x-34x

97y+43y

7z-2z+4

64a+22a

98b-75d

8c+5c-5

+2
Ответы (2)
  1. 2 марта, 19:41
    0
    22 х

    140 у

    5z+4

    68a

    23d

    13c-5
  2. 2 марта, 20:23
    0
    56 х-34 х=22 х

    97 у+43 у=140 у

    7z-2z+4=5z+4

    64a+22a=86a

    98b-75b=13b

    8c+5c-5=13c-5