80 - ((4:5*7+0,64) * (1,25*7-4:5*1,25) + 31,64)

+2
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 10:20
    0
    4/5*7=28/5=5,6

    5,6+0,64=6,24

    1,25 * (7-0,8) = 1,25*6,2=7,75

    6,24*7,75=48,36

    48,36+31,64=80

    80-80=0