Сравни

420:6 ... 4200:60

150*10 ... 15*100

36:9 ... 360:90

5600:800 ... 56:8

240*30 ... 300*24

7200:90 ... 7200:80

+3
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 11:10
    0
    420:6=4200:60

    ... 70=70

    150*10=15*100

    ... 1500=1500

    36:9=360:90

    ... 4=4

    5600:800=56:8

    ... 7=7

    240*30=300*24

    ... 7200=7200

    7200:90<7200:80

    ... 80 <90