4-3,3: (2 целых 1/7 - 1 целых 1/5)

+1
Ответы (1)
  1. 26 мая, 21:14
    0
    4-3,3: (2 5/35 - 1 7/35) = 4-3 3/10:33/35=4-7/22=3 15/22