12 у в квадрате + 7 у - (10 у-5 у)

+4
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 12:27
    0
    12y^2+2y=0

    2y (6y+1) = 0

    2y=0 или 6y+1=0

    y=0 6y=-1

    y=-1/6