7*7 - (35-5*7) : 1045:5+12*2-21:3

+1
Ответы (1)
  1. 25 марта, 22:48
    0
    7 * 7 - (35 - 5 * 7) / 1045 / 5 + 12 * 2 - 21 / 3 = 66

    5*7=35

    35-35=0

    7*7=49

    0/1045=0

    0/5=0

    12*2=24

    21/3=7

    49-0=49

    49+24=73

    73-7=66