А) 4527:3*6+254) - 3789

+3
Ответы (1)
  1. 5 июля, 21:31
    0
    (4527:3*6+254) - 3789=5519; 1) 4527:3=1509; 2) 1509*6=9054; 3) 9054+254=9308; 4) 9308-3789=5519;