Решите 81 - 81 : 3 * 2 + 400 : 100

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 08:40
    0
    1) 81/3=27

    2) 27*2=54

    3) 400/100=4

    4) 81-54=27

    5) 27+4=31