3*7-9 (4-1) = 5 (2-3) - 4^2

* умножить

+5
Ответы (1)
  1. 19 июня, 09:38
    0
    3·7-9 (4-1) = 5 (2-3) - 4²

    21-36+9=10-15-16

    - 6 ≠ - 21