Обчисли значення виразив зручним способом 26 + (30+14).48 + (22+29).57 + (18=23).36 + (23+17)

+3
Ответы (1)
  1. 5 августа, 03:51
    0
    26 + (30+14) = 70

    30+14=44

    26+44=70

    48 + (22+29) = 99

    22+29=51

    48+51=99

    57 + (18+23) = 98

    18+23=41

    57+41=98

    36 + (23+17) = 76

    23+17=40

    36+40=76