Спростити вираз (3x+4) / x^ (2-4) - (2x+6) / x^ (2-4)

+4
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 16:23
    0
    (3x+4) - (2x+6) / x^-2 = (x-2) : x^-2 = (x-2) : 1/2x = (x-2) * 2x = 2x^2 - 4x