Решите уравнения:

а) 14 х 18 х=320

б) 21 у-4 у-6 у=69

+3
Ответы (1)
  1. 20 июля, 22:19
    0
    б) 21 у-4 у-6 у=69

    11 у=69

    у=69/11=6 11/30

    у=6 11/30