Нaйти a b c

a+b=1149

b+c=891

a+c=960

+4
Ответы (2)
  1. 9 июня, 04:05
    0
    (а+с) + (b+c) - (a+b) = 960+891-1149

    a+c+b+c-a-b=960+891-1149

    a-a+b-b+c+c=702

    0+0+2c=702

    2c=702

    c=702:2=351

    b+c=891

    b+351=891

    b=891-351=540

    a+b=1149

    a=1149-540=609
  2. 9 июня, 04:56
    0
    А=960-с

    в=891-с

    (960-с) + (891-с) = 1149

    1851-2 с=1149

    1851-1149=2 с

    702=2 с

    с=702:2

    с=351

    а=960-351=609

    в=891-351=540