280:/60*15/_/25+3*8/:7+3*/720:80

+2
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 04:43
    0
    280: (60:15) - (25+3*8) : 7+3 * (720:80) = 280:4 - (25+24) : 7+3*9=70-49:7+27=70-7+27=90