Система х+2 у=1, 2 х+у^=-1

+4
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 09:37
    0
    X=1-2y

    2 (1-2y) + y=-1

    2-4y+y=-1

    -3y=-3

    y=1

    x=1-2*1=-1