Система 3 х+у=-1 - 4+у=6

+4
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 22:47
    0
    3x+y=-1

    -4+y=6

    3x+y=-1

    y=6+4

    3x+y=-1

    y=10

    3x+10=-1

    y=10

    3x=-1-10

    y=10

    3x=-11

    y=10

    x=-11/3

    y=10