54200-49*76-30666: (207-169) =

+4
Ответы (1)
  1. 16 августа, 02:18
    0
    1) 207-169=38 2) 29*76=2204 3) 30666 : 38=807 4) 54200-2204=51996 5) 51996-807=51189

    Ответ: 54200-49*76-30666: (207-169) = 51189