Агасы мен инси мектепке бару ушин уйден бир уакыттан шыкты. агасы 80 м/мин жылдамдыкпен журсе иниси одан 30 м/мин кем жылдамдыкпен журип мектепке агасынан 6 мин кеш келди. агасы мектепке неше минутта келеди?

+3
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 19:37
    0
    80-30=50=[80-50]=30=[30/6]=5 жауабы агасы 5 мин келеды