Ауыл мен каладан бир уакытта велосипедши мен мотоциклши бир бирине карама карсы багытта жолга шыкты велосипедши 16 км / саг жылдамдыкпен ал мотоциклши 54 км/саг жылдамдыкпен козгалды велосипедши кездескенге дейин 48 км журди мотоциклши кездескенге дейин канша километр аракашыктыкты журип отти.?

+5
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 11:33
    0
    2 (7,8 у+3,7) + 3 (1,6 у-0,6) = 15,6 у+7,4+4,8 у-1,8=20,4 у+5,6; 20,4*0,01+5,6=5,804