Арасы 142 км еки каладан бир мезгилде еки пойыз бри-бирен карама-карсы багытта жолга шыкты. 5 сагаттан кейин пойыздар токтады сонда пойыздардын арасы 842 км болды 1 пойыз 325 км жургенин онда 2 пойыздын жылдамдыгы кандай болганы?

+3
Ответы (1)
  1. 21 сентября, 18:03
    0
    S₁=142 км

    t=5 саг

    S₂=842 км

    v₁=325 км (пойыз)

    v₂=?

    842-142=700

    700-325=375

    375/5=75 км/саг

    Ж/бы: 75 км/саг