0.4 * (-10) ^3-7 * (-10) ^2+64

+2
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 22:40
    0
    = (- 10 ^ 2) * (0,4 * (- 10) - 7) + 64 = 100 * (- 11) + 64 = - 1100 + 64 =

    = - 1036