23-45+12=? 4567 - (45+?) = 67 3445263-7654-7356=?

+2
Ответы (2)
  1. 30 июня, 08:19
    0
    23-45+12=-10

    4567 - (45+?) = 67

    45+?=4567-67

    45+?=4500

    ?=4500-45

    ?=4455

    4567 - (45+4455) = 67

    3445263-7654-7356=3430253
  2. 30 июня, 08:52
    0
    1) 23-45+12=-22+12=-10

    2) 4567 - (45+?) = 67

    4567-45-?=67

    4522-?=67

    ?=4522-67

    ? = 4455

    3) 344263-7654-7356 = 3437609-7356=3430253