99 - 3 * (18 - 12) / 9 - 24 / 4

по порядку

+4
Ответы (1)
  1. 12 июля, 04:11
    0
    18-12=6

    3*6=18

    18/9=2

    24/4=6

    99-2=97

    97-6=91