4/51:1 2/17 * 57/64 =

+5
Ответы (1)
  1. 19 октября, 21:46
    0
    4/51 : 1 2/17 * 57/64 = 1/16

    4/51:1 2/17=4/51:19/17=4/51*17/19=4/57

    4/57*57/64=4*57/57*64=4/64=1/16