39 : (х * 4 - 25) = 13

+5
Ответы (1)
  1. 20 марта, 22:01
    0
    39 : (х * 4 - 25) = 13

    х*4-25=39:13

    х*4-25=3

    х*4=3+25

    х*4=28

    х=28:4

    х=7