483.6-3.6*9.9+4; 0.08

+5
Ответы (1)
  1. 6 августа, 01:10
    0
    483,6 - 3,6 * 9,9 + 4 : 0,08 = 497,96

    1) 3,6 * 9,9 = 35,64

    2) 4 : 0,08 = 50

    3) 483,6 - 35,64 = 447,96

    4) 447,96 + 50 = 497,96