0.38 у+2.3+4.5 у у=10 помогите

+5
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 22:35
    0
    0.38 у+2.8+4.5 у=4.88 у+2.3=4.88*10+2.3=48.8+2.3 = 51.1