106 * (302-298) плюс 570:6

+5
Ответы (2)
  1. 15 июля, 16:16
    0
    106 * (302-298) + 570:6=519

    1) 302-298=4

    2) 106*4=424

    3) 570:6=95

    4) 424+95=519
  2. 15 июля, 16:32
    0
    1) 302-298=4

    2) 106*4=424

    3) 570/6=95

    4) 424+95=519