Представите в виде многочлена (-0,3x-0,1 y) в квадрате

+4
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 23:23
    0
    (-0,3x-0,1y) ^2=0,09x^2-0,06xy+0,01y^2

    по формуле (a-b) ^2=a^2-2ab+b^2