Решите

0,26:10

0,427/1000

0,0068*10000

1,28*100

0,035*1000

+5
Ответы (1)
  1. 4 июня, 16:34
    0
    0,427/1000 = 0,000427

    0,26:10=0,026

    0,0068*10000=68

    1,28*100=128

    0,035*1000=35