27,67*10 0,678*1000 23,7*100 36,32*100 0,008*10000 0,02*1000

7,42*100 0,35*10 245,3*100 0,0068*10000

+2
Ответы (1)
  1. 29 октября, 07:54
    0
    27,67*10=276,7 0,678*1000=678 23,7*100=2370 36,32*100=3632 0,008*10000=80 0,02*1000=20

    7,42*100=742 0,35*10=3,5 245,3*100=24530 0,0068*10000=68