0,26:10

0,427/1000

0,0068*10000

1,28*100

0,02 * 1000

+5
Ответы (1)
  1. 20 июня, 18:56
    0
    0.26 / 10 = 0.026

    0.427 / 1000 = 0.000427

    0.0068 * 10000 = 68

    1.28 * 100 = 128

    0.02 * 1000 = 20