Мотоциклист виехал з одного миста о 7 ранку и приехал у инше мисто о 12 год дня. Щогодини вин проехал 65 км. Яка видстань миж мистами.

+3
Ответы (1)
  1. 24 марта, 12:33
    0
    1) 12-7=5 год. 2) 65*5=325 (км) видстань миж мистамы