87613+665760:95 + (500200-49937) •103=

+4
Ответы (2)
  1. 27 августа, 18:07
    0
    87613+665760:95 + (500200-49937) * 103 = = 87613+665760:95+450263*103=

    =87613+7008+46377089=46471710

    Надеюсь помогла)
  2. 27 августа, 20:52
    0
    =46471710 вроде так олддоолджл