0,17:10 6,5*100 67,3:100 0,032*100 0,51:100

+4
Ответы (1)
  1. 2 января, 04:15
    0
    0,17/10=0,017

    6,5*100=650

    67,3/100=0,673

    0,032*100=3,2

    0,51/100=0,0051