Помогите (-1 3/5+1,3) + (-5,1 + (-2 2/5)) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 27 июля, 15:08
    0
    (-1 3/5+1,3) + (-5,1 + (-2 2/5)) = (-1,6+1,3) + (-5,1-2,4) = - 0,3 + (-7,5) = - 7,8