45:09+3.61:2-18.63=

(2.5-1.805) : 1.39+4:2.5

+2
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 01:58
    0
    45:09+3.61:2-18.63 = (2.5-1.805) : 1.39+4:2.5

    33.175=0.5+1.6

    33.175-2.1=31.075

    Ответ: 31.075