A = 4*6+5*7+6*8 ... 24*26

B = 4*4+5*5+6+6 ... 24*24

A - B = ?

+3
Ответы (1)
  1. 5 июля, 03:37
    0
    А = 4899

    В = 4886

    А - В = 4899-4886 = 13