105 * (6+203) - 300:5

(6275-1829) * 0+3500

0: (17068+91374) + 10000

+4
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 12:42
    0
    105 * (6 + 203) - 300 / 5 = 21885

    6+203=209

    105*209=21945

    300/5=60

    21945-60=21885

    (6 275 - 1 829) * 0 + 3 500 = 3 500

    6275-1829=4446

    4446*0=0

    0+3500=3500

    0 / (17 068 + 91 374) + 10 000 = 10 000

    17068+91374=108442

    0/108442=0

    0+10000=10000