169 208 : x = 78 096 : 24

+1
Ответы (2)
  1. 31 мая, 17:32
    0
    x = (169208 * 24) / 78096 = 52
  2. 31 мая, 17:34
    0
    169208/х=78096/24

    169208/х=3254

    169208/3254=х

    х=52